Кадіївський педагогічний коледжБЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ХОДИТЬ ПО ЗЕМЛІ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ»


День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на 19 грудня.За історичними переказами Миколай встиг зробити за своє життя чимало добрих справ: визволяв полонених, рятував невинних від смертної кари, неодноразово допомагав бідним на суші та в морі, був заступником, покровителем дітей.

Це очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості й любові до оточуючих людей. Але особливо цей день, сповнений дивом, чекають діти, щоб отримати свій довгоочікуваний подарунок.

В день Святого Миколая Чудотворця, вже третій рік поспіль, студенти коледжу долучаються до доброї справи. За ініціативою студентської ради організовано та проведено благодійну акцію «Ходить по землі Святий Миколай» для дітей із соціально-незахищених сімей. Студентами коледжу зібрано подарунки, іграшки, солодощі, теплі речі, а активістами волонтерського загону «Добротворець» передано у товариство Червоного Хреста міста Лисичанська.

Студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Олена Ачкеєва поділилася інформацією та фото-звітом з педагогічної практики про проведену благодійну акцію «Подаруй дитині свято» у Ямпільському НВК. Акцію проведено до свята Святого Миколая в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).

Діти з нетерпінням чекали цього дня, писали Святому Миколаю листи, вивчали вірші, розучували пісні. Джури, «Ямпільські вершники», привітали усіх учнів солодощами та провели веселі розваги. У учнів та організаторів залишились максимально чудові враження, яскраві емоції та веселий настрій.


© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016