Кадіївський педагогічний коледж20 ТРАВНЯ – ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «ВИШИВАНКА СВОЇМИ РУКАМИ»


20 травня 2021 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка підведено підсумки традиційного загальноуніверситетського конкурсу серед викладачів, здобувачів освіти, співробітників і всіх охочих «ВИШИВАНКА СВОЇМИ РУКАМИ».

Метою конкурсу, присвяченого 15-й річниці Всеукраїнського дня вишиванки і 100-річчю з дня заснування університету, є збереження і використання вишиванки як унікального феномену культурного надбання українського народу, популяризація традиційного декоративно-прикладного мистецтва.

Здобувачки фахової передвищої освіти коледжу зайняли почесне ІІІ місце.

ВІТАЄМО:


Бєлєвцеву Олену – вишиванка-оберіг для доньки, здобувачку фахової передвищої освіти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта». «Історія створення цієї вишиванки почалась з літа 2014 року, а закінчилася у 2015 році на честь радісної події – одужання дитини після складної хвороби. Мені дуже захотілося вишити дочці вишиванку, яка б була маминим оберегом», – розповіла учасниця конкурсу.
Ачкеєву Олену, здобувачку фахової передвищої освіти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота». «Моя вишиванка виготовлена з натуральної тканини, бісером високої якості в червоно-чорній гаммі, що означає достаток і добробут, а форма у вигляді ромбу є символом засіяного поля. Вона започатковує родинну традицію передавати вишиванку дітям та онукам і обов’язково стане оберегом моєї родини» – зазначила учасниця конкурсу.
З метою розвитку та популяризації української культури та стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян та з нагоди святкування 15-го Всеукраїнського дня вишиванки в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка було проведено конкурс фотографій «Моя родина у вишиванці 2021».

Здобувачі фахової передвищої освіти нашого коледжу взяли активну участь у конкурсі. За результатами фото-конкурсу нагороджено грамотами родини студентів 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» ВП «Кадіївський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»

Анастасії Штаній та Христини Єгоровій.БАЖАЄМО НАТХНЕННЯ, ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ, ЦІКАВИХ ПРОЄКТІВ І ЗАДУМІВ, БЕЗПЕРЕЧНИХ ПЕРЕМОГ І ВПЕВНЕНОСТІ В СОБІ!


© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016