Кадіївський педагогічний коледж21 вересня – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ!

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати ідеали, зміцнювати дружні відносини між людьми та державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.


День миру був заснований 30 листопада 1981 року і протягом 20 років відзначався в день відкриття сесії ООН кожен третій вівторок вересня.

Учасниками тренінгу стали представники громадських організацій, що працюють у сфері права та освіти; студенти закладів вищої освіти, які вивчають право або політологію; представники навчальних закладів, які хочуть освоїти та залучити нові освітні методики.

В якості емблеми на 21 вересня, Міжнародний день миру, використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.
Зображення виконано за мотивами біблійної легенди про те, що Господь в знак примирення після Великого Потопу надіслав в Ноїв ковчег голубку з гілочкою оливи.

© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016