Стахановський педагогічний коледжДень Гідності та Свободи


21 листопада, українці відзначають одне з нових знакових подій у новітній історії України – День Гідності та Свободи.З нагоди цих подій у коледжі відбувся інформаційний захід. Минуло вже шість років з того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану. На жаль, і сьогодні на території нашої держави нема спокою. Після Майдану розпочалися військові дії на Сході України, де було втрачено вже тисячі життів військових та мирних жителів.Наш обов’язок – зберегти пам'ять про кожного, хто в боротьбі за нашу гідність, волю та кращу долю для України віддав найдорожче – життя! Ми повинні свято берегти Пам’ять про істинних патріотів України, які поклали своє життя за Батьківщину.Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу – і про захисників нашої держави писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на їх прикладах буде виховуватись не одне покоління українців.


Про споконвічне прагнення українців до волі та незалежності рідної землі розповіли студенти, які взяли участь у заході: Бірюков Єгор , Гапотченко Олена , Погорєлова Ірина , Чеботар Наталія.


Пам`ять героїв Небесної Сотні і всіх, хто пожертвував своїм життям заради майбутнього нашої держави і прийдешніх поколінь було вшановано хвилиною мовчання.

Приєднуємося до вшанування й бажаємо мирного неба та добробуту рідній Україні!© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016