Кадіївський педагогічний коледж22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ


Соборність України – одна з важливих тем історії українського народу. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. Великий український класик Олесь Гончар закликав: «Бережіть собори душ наших!».Поняття «Соборність» з’явилось у нашому науковому й політичному лексиконі порівняно недавно та означає: по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території; по-друге, духовну консолідацію всього населення країни, єдність усіх її громадян, незалежно від їхньої національності.
ПОЕТИЧНИЙ ОНЛАЙН-ФЛЕШМОБ «ДУХОВНІСТЬ, МИР І ВІРА – ЦЕ ВСЕ СОБОРНА УКРАЇНА!»

22 січня 2021 року, за ініціативи студентської ради коледжу, українське національне свято відзначено поетичним онлайн-флешмобом «ДУХОВНІСТЬ, МИР І ВІРА – ЦЕ ВСЕ СОБОРНА УКРАЇНА!».

До участі у флешмобі студенти запросили всіх, хто захоплюється поезією, вони читала вірші українських класиків, сучасних поетів та поетичні мініатюри викладача нашого коледжу: Л. Українки, В. Сосюри, Л. Костенко, Д. Павличка, В. Терена, О. Олеся, М. Сингаївського, Г. Гайворонської, Е. Веремієнко.

Поетичний флешмоб – ще один крок у вихованні справжніх патріотів, свідомих українців. Це об’єднання навколо любові до своєї мови, країни, її культури та цінностей.

© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016