Кадіївський педагогічний коледж22 квітня - Всесвітній день Землі


22 квітня 2021 року міжнародною спільнотою відзначається Всесвітній день Землі. Це свято чистої Води, Землі та Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети.Історія цього свята розпочалася в Америці, де у 1971 році було започатковано Щорічний тиждень землі (третій тиждень квітня). Акція стала дуже популярною серед населення, а її засновник, сенатор Гейлорд Нельсон, був удостоєний високої державної нагороди.

У 1990 році День Землі став міжнародним святом і 90-ті роки було проголошено «Десятьоліттям довкілля». До акції долучились понад 120 країн, а більш ніж 40 країн об’єднались зусиллями для збереження біологічного різноманіття.

У 2009 році Генеральна асамблея ООН проголосила Міжнародний день Матері-Землі, постановивши відзначати його 22 квітня. На данний час ця дата відзначаєтся у 193 країнах світу кожного року.

Символом дня є зелена грецька литера Θ (Тета) на білому фоні.

В цей день в різних куточках світу проводяться різноманітні екологічні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного та вразливого навколишнього середовища на нашій кольоровій планеті Земля.

МАЙБУТНЄ ПЛАНЕТИ В НАШИХ РУКАХ! ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ – УНІКАЛЬНА Й МАЄ ПОТРЕБУ В ТУРБОТІ, ЗАХИСТІ ТА ЗБЕРЕЖЕННІ!


В рамках тижня, присвяченого Всесвітньому дню Землі, студентами коледжу було проведено екологічні акції з захисту та відновлення довкілля: очистили від забруднення території, паркові зони, річки, озера, висадили дерева, кущі, квіти та на один день відмовились від користування автотранспортом.


© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016