Кадіївський педагогічний коледжМіжнародний день ООН


24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято.


Штаб-квартира Організації Об`єднаних Націй Комплекс будівель, відкритий 1950 року в місті Нью-Йорк на Мангеттені.

ООН – це платформа для співробітництва держав і народів у вирішенні проблем економічного, соціального, культурного, гуманітарного характеру, заохоченні поваги до прав людини і основних свобод для всіх. Організація стала центром узгодження дій націй у досягненні загальних цілей.

Серед найважливіших досягнень даної організації є підписання Декларації прав людини (1948 р), Конвенції про права дитини (1989) та інших важливих документів.

Організація Об’єднаних Націй зробила величезний вклад у підтримку глобального миру та безпеки, сприяння співпраці між країнами та міжнародний розвиток.


Зал Генеральної Асамблеї Організації Об`єднаних Націй

Після здобуття незалежності в нашій країні розпочався новий етап діяльності України в ООН. Вона починає виступати як самостійний суб’єкт міжнародних відносин. Наша держава неухильно дотримується цілей та принципів цієї найавторитетнішої всесвітньої організації, робить суттєвий внесок у справу зміцнення миру, роззброєння, економічного й соціального розвитку та захисту прав людини.


Штаб-квартира Організації Об`єднаних Націй у Женеві, Швейцарія

Пропонуємо студентам всіх курсів та спеціальностей ознайомитись з історією виникнення Організації Об`єднаних Націй, переглянув запропонований відео-матеріал.

© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016