Кадіївський педагогічний коледж27 вересня – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ


Професія вихователя та всіх працівників закладів дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння, нескінченної любові та доброти до своєї справи. Виховання дітей – не просте завдання, від його успішного вирішення залежить майбутнє нашого життя та суспільства. Дошкільна освіта є первинною ланкою єдиної системи виховання та навчання, якій присвячують життя ті люди, які всім серцем розуміють дітей і віддають їм частинку своєї душі.Бути вихователем – високе покликання та глибока повага. Від професіоналізму, терпіння, любові та мудрості працівників закладів дошкільної освіти залежить найдорожче – наше життя та надія у щасливе майбутнє.

В коледжі підготовка фахівців для закладів дошкільної освіти здійснюється з перших днів його заснування, з 1968 року. До професійного свята творча група з викладачів та студентів підготувала та провела міні-конференцію «Сучасна дошкільна освіта», на якій були представлені нові освітні технології, особливості впровадження інклюзивної та полікультурної освіти в закладах дошкільної освіти.


ПРИВІТАННЯ СТУДЕНТІВ ЗІ СВЯТОМ! Шановні колеги , працівники дошкільної освіти! Прийміть наші щирі вітання з професійним святом - Днем дошкілля! Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за наполегливість і високий професіоналізм, турботливе та уважне ставлення до вихованців, віддане служіння улюбленій справі. Бажаємо невичерпної енергії, краси й чарівності, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань.
© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016