Кадіївський педагогічний коледж27 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ


З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту та з метою поглиблення знань про масштабні та негативні наслідки Голокосту, розкриття змісту подій, пов'язаних з трагедією в Бабиному Ярі в коледжі пройшли онлайн інформаційно-просвітницькі години памˋяті «Голокост: трагедія та біль ХХ століття».Студенти ознайомились з інформацією про систематичне гоніння та знищення людей лише за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.


Всьому коледжному колективу запропоновано перегляд презентації «Голокост: біль і памˋять», в якій рекомендовано прочитати книги та переглянути фільми, які допоможуть краще осмислити трагедію й знову повірити у людяність.Конвеєром смерті на околиці Києва називають Бабин Яр. Лише за два дні 29 та 30 вересня 1941 року там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. Це була одна з найбільших масових акцій знищення мирного населення під час Другої світової війни.

Студентам рекомендовано переглянути історичні фільми за посиланням:

• Історична правда: Трагедія у Бабиному Яру. Фільм https://www.youtube.com/watch?v=L3q6u6o5qDU

• Бабин Яр у пошуках памˋяті... https://www.youtube.com/watch?v=FPkfoAgWncM

Проведені заходи виховують у молоді толерантність та повагу до інших народів, почуття гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших.© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016