Стахановський педагогічний коледж28 квітня - Всесвітній День охорони праці


Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади до проблеми безпеки людини на робочому місці, святкують Всесвітній День охорони праці.Сьогодні Україна вкотре долучається до ініціативи Міжнародної організації праці та, з огляду на ситуацію, що панує у всьому світі, відзначає цей день у контексті боротьби з коронавірусною інфекцією СОVID-19. У такий спосіб, святкування Дня охорони праці–2020 відбувається під гаслом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Мета цих заходів – забезпечення ефективної реалізації прав всіх працівників на безпечні та здорові умови праці.

Пропонуємо Вашій увазі - Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році.

За рекомендацією департамента освіти і науки Луганської ОДА текст звернення Організаційного комітету, було розміщено на сайті коледжу та у куточку з охорони праці .

Також при проведенні уроків, в межах дистанційного навчання використовуються дані матеріали, що є важливим елементом профілактики і пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції .

Важливо пам’ятати, що в умовах глобальної пандемії коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим, суспільство має об’єднати зусилля заради подолання наслідків епідемії.

Закликаємо всіх долучитися до відзначення Дня охорони праці в Україні та забезпечити широку інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров’я працівників.


© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016