Кадіївський педагогічний коледж28 квітня - Всесвітній День охорони праці


Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу - інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції № 187 про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Відповідно до плану заходів із відзначення Дня охорони праці у ВП «Кадіївський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» було сплановано і проведено онлайн - кураторські години з питань охорони праці під гаслом: «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи: збереження здоров`я в умовах пандемії».

Серед учасників навчального процесу було поширено інформаційні плакати, буклети щодо заходів у сфері безпеки та гігієни праці. В навчальні програми впроваджено питання охорони праці з урахуванням наявних та виникаючих потенційних ризиків, пов`язаних з епідемічною ситуацією.

При проведенні занять, в межах дистанційного навчання, використовуються дані матеріали, що є важливим елементом профілактики і пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції .

Важливо пам’ятати, що в умовах глобальної пандемії коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим, суспільство має об’єднати зусилля заради подолання наслідків епідемії.

Закликаємо всіх долучитися до відзначення Дня охорони праці в Україні та забезпечити широку інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров’я працівників.
© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016