Кадіївський педагогічний коледж28 ЖОВТНЯ – ІСТОРИЧНИЙ ЕКСКУРС «ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ В ПАМ`ЯТІ ПОКОЛІНЬ»28 жовтня 1944 року – остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України під час Другої світової війни.

Ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій, завдяки їх подвигу, ми маємо можливість жити в незалежній, вільній країні.

До цієї визначної події в коледжі пройшов історичний екскурс «Героїчне минуле в пам`яті поколінь», проведений студентами для воїнів-ветеранів, рідних, батьків, друзів, знайомих, дітей.Студенти біля пам`ятників загиблим воїнам висловили вдячність їх подвигу та розповіли про головні героїчні події минулого; з рідними та друзями переглянули документальні фільми з історії визволення України від фашистських загарбників: «Битви за Київ», «Українці в Другій світовій війні», «День визволення України від нацистів».

Пропонуємо перегорнути сторінки історичного екскурсуВшановуємо подвиг ветеранівРозвага з батьками «Ми майбутні захисники великої держави України»


Студентка коледжу Мамай Ольга спеціальності Дошкільна освіта, під час проходження педагогічної практики в закладі дошкільної освіти №158 «Дзвіночки» міста Харкова, для дітей старшого дошкільного віку провела історико-патріотичний захід, присвячений визволенню міста Харкова від фашистських загарбників.

Діти мали усвідомити, що героїчний подвиг захисників України – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості, завдяки їх подвигу ми маємо право на життя. Правдива історія великої перемоги воїнів складає міцну основу для єдності поколінь.


© ВП «Стахановський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016