Кадіївський педагогічний коледж9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.


З роками Міжнародний день безпечного Інтернету став знаковою подією в календарі онлайн-безпеки. Починаючи з ініціативи з боку проекту Європейського Союзу з безпечних кордонів у 2004 році та започаткований мережею Insafe, що фінансується ЄС, День безпечного Інтернету вийшов за межі своєї традиційної географічної зони. Зараз він відзначається у близько 150 країнах світу та на шести континентах у світі.Від кібератак до соціальних мереж: щороку цей день присвячений вирішенню поточних проблем, які впливають особливо на молодих користувачів Інтернету.

Інтернет – це потужний інструмент з величезними можливостями для навчання, підвищення кваліфікації та набуття нових здібностей та знань, а також громадської діяльності. Однак з можливостями приходять ризики.

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ: 10 ПРАВИЛ ТА ПОРАД БАТЬКАМ

https://futurenow.com.ua/bezpeka-ditej-v-interneti-10-pravyl-ta-porad-batkam/

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

“ДИКИЙ ІНТЕРНЕТ ЛІС”: ГРАТИ ІНТЕРАКТИВНУ ГРУ ВІД РАДИ ЄВРОПИ, ЯКА ВЧИТЬ ДІТЕЙ БЕЗПЕЦІ В ІНТЕРНЕТІ (THROUGH WILD WEB WOODS)

https://futurenow.com.ua/dykyj-internet-lis-graty-interaktyvnu-gru-vid-rady-yevropy-through-wild-web-woods/

“День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях.

Відео про безпеку в Інтернеті від Координатора проектів ОБСЄ в Україні:
Ресурси про День безпечного Інтернету:

• Офіційний сайт Дня безпечного Інтернету (англійською мовою): saferinternetday.org

• Сторінка «День безпечного Інтернету в Україні» у Фейсбуці: facebook.com/UkraineSID

• Сайт Центру кращого Інтернету: betterinternetcentre.org

© ВП «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2016